Česky English Deutsch Pусский

Čelistní a obličejová chirurgie / Implantologie

MUDr. František Slíva MD, DDS

Odborný lékař pro čelistní a obličejovou chirurgii.
Pracoviště s akreditací pro postgraduální výuku ve stomatochirurgii.

Dentální implantologie leží v středu naší specializace se stovkami úspěšně ošetřených pacientů každý rok. A to již po dobu více než 20-ti let. Samozřejmostí je neustálý aktivní přístup k oboru, účast na mezinárodních kongresech a stážích, ale i nespošet prezentovaných publikací a přednášek

Ve vědecké výzkumné činnosti můžeme obzvláště  vyzdvihnout vyvinutí kolagenní membrány Hypro-Sorb. Tato membrána je využívána k regenerativním operacím kostní tkáně a v současnosti je distribuována do mnoha zemí světa.

Spolu s nejmodernějšími technologiemi jako je 3D navigovaná chirurgie, řízená tkáňová regenerace s využitím růstových faktorů přímo z krve pacienta, ošetřujeme i obtížně řešitelné situace. Příkladem mohou být: parodontóza s velkým úbytkem kostní tkáně, osteoporóza, nádorová onemocnění, rozštěpové vady, diabetes atp. 

S minimální zátěží, v jednom operačním zákroku, provádíme ošetření u pacientů jinými pracovišti často odmítanými. Přitom procento trvalého přijetí implantátu je srovnatelné s předními světovými klinikami.

Ordinační hodiny chirurgie

PO - ČT 7:00 – 15:30 hod.
7:00 – 14:00 hod.

Ordinační hodiny stomatologie

PO - ČT    8:00 – 16:00 hod.
   8:00 – 14:00 hod.

Kontaktujte nás

Přijímáme nové pacienty pouze na dentální hygienu a implantologické ošetření
tel.: +420 777 002 015
tel.: +420 733 153 946
e-mail: recepce@medifis.cz

www.medifis.cz | Copyright © 2012 Medifis, s.r.o. eDesign - tvorba www stránek