Parodontóza

 

Pro dosažení maximálního úspěchu konzervativní léčby využíváme kombinace několika léčebných technologií:

Vliv parodontózy na celkové zdraví:S využitím nejmodernějších léčebných postupů řízené tkáňové regenerace (GTR) lze potom ztracené parodontální tkáně obnovit a takto postižené zuby zachránit.

Pro přesnou diagnostiku onemocnění parodontu (závěsného aparátu zubů) zhotovujeme DNA mikrobiologické testy pro přesný průkaz patogenního agens, což umožní časnější, cílenou terapii potřebnou pro záchranu zubů.

Disponujeme taktéž možností unikátní aplikace růstových faktorů z plazmy pacienta – PRGF přímo do místa operace. Jedná se o vědecky podloženou, revoluční techniku regenerace kosti a měkkých tkání. PRGF je technika k získání plazmy bohaté na růstové faktory - isoluje proteiny z krevní plazmy, které jsou potřebné pro urychlení hojení a regeneraci ran. Je to jedinečná technika, jejíž pozitivní účinek byl prokázán u více jak 10 000 pacientů z různých medicínských oborů. Pomocí plazmy obohacené růstovými faktory můžeme odpovídajícím způsobem podpořit růst kosti i měkkých tkání po chirurgických výkonech a současně snížit pooperační bolestivost.

Seznam výkonů

Čelistní a obličejová chirurgie

Stomatologie

Rehabilitace

Aktuality

Přijímáme pacienty
na dentální hygienu
Ordinační hodiny chirurgie

PO - ČT 7:00 – 15:00 hod.
7:00 – 14:00 hod.

Ordinační hodiny stomatologie

PO - ČT    7:00 – 15:00 hod.
   7:00 – 14:00 hod.

Kontaktujte nás

tel.: +420 777 002 015
tel.: +420 733 153 946
e-mail: recepce@medifis.cz

www.medifis.cz | Copyright © 2012 Medifis, s.r.o. eDesign - tvorba www stránek