Česky English Deutsch Pусский

Implantologie

Implantologií se zabýváme a neustále se zdokonalujeme v oboru více jak 20 let.
Dokazuje to fakt, že jsme schopni úspěšně odoperovat i velmi kritické stavy.

Chybějící zuby mohou být bez problémů nahrazeny umělými zubními kořeny z titanu nebo zirkonu, od náhrady jednoho zubu až po ošetření bezzubé čelisti s pevnou náhradou ukotvenou na více implantátech. Ošetření je prováděno od začátku plánování až do konce nejmodernějším léčebným postupem - od bezpečného zavedení implantátů, až po zhotovení a nasazení vysoce estetické zubní náhrady.


 
K tomuto tématu máme pro Vás v praxi připraven soubor potřebných informací. Základem úspěchu v implantologii je stále individuální vyšetření a plán ošetření. To následuje zpravidla v úzké spolupráci s Vaším zubním lékařem.

Při nedostečném množství kosti, nebo chybí-li kost úplně, provádíme úpravy tak, aby bylo možné bezproblémové zavedení implantátů. K tomu slouží operační techniky jako např:

a další viz. Kostní osteoplastiky


Dentální implantáty

Zavádíme různé typy certifikovaných implantátů od výrobců s vedoucím postavením na světovém trhu, např.: NobelBiocare, T.B.R.- hybridní implantáty zirkon titanové (Francie), Astra Tech (Švédsko) a další.

 

 


Náhrada jednoho zubu

Náhrada několika zubů

Ošetření bezzubé čelisti

 

Navigovaná chirurgie v implantologii

Pro perfektní implantace využíváme revoluční léčebný postup plánování a chirurgického ošetření - navigované chirurgie. Po CT vyšetření a analýze dat je v centralizovám pracovišti zhotovena speciální technologií přesná operační šablona, potřebná pro zavedení implantátů a to bez nutnosti vedení řezu - tedy bez odklopení dásně. Současně to umožňuje také okamžité pevné nasazení provizorní náhrady na zavedené implantáty. Tento léčebný koncept se nazývá „Zuby do jedné hodiny“.

Ordinační hodiny chirurgie

PO - ČT 7:00 – 15:30 hod.
7:00 – 14:00 hod.

Ordinační hodiny stomatologie

PO - ČT    8:00 – 16:00 hod.
   8:00 – 14:00 hod.

Kontaktujte nás

Přijímáme nové pacienty pouze na dentální hygienu a implantologické ošetření
tel.: +420 777 002 015
tel.: +420 733 153 946
e-mail: recepce@medifis.cz

www.medifis.cz | Copyright © 2012 Medifis, s.r.o. eDesign - tvorba www stránek