Česky English Deutsch Pусский

Kostní osteoplastiky

Sinus-lift

V horní čelisti je při dlouhodobé bezzubosti čelistní dutina velmi rozsáhlá a dásňový výběžek příliš nízký. Pro vytvoření prostoru pro zavedení implantátů je z malého otvoru šetrně nadzvednuta sliznice dna čelistní dutiny a tento nově vytvořený prostor je vyplněn náhradním kostním materiálem, do kterého jsou zavedeny implantáty.

 

 

Bone splitting
Jedná se chirurgický postup, při němž je velmi úzká kost podélně rozštípnuta a rozepnuta.Tento prostor je vyplněn kostním štěpem. V mnoha případech je možné i současné zavedení implantátů.

 

Bone spreading

Při tomto operačním postupu je pomocí specielních chirurgických nástrojů roztlačena kostní tkáň do takové míry, aby bylo možné zavést implantáty.

Transplantace kostních bloků

Při obzvláště rozsáhlém kostním deficitu není dostavba možná pouze pomocí kostních náhradních materiálů. V těchto případech je odebrán kostní blok / většinou z oblasti dolních zubů moudrosti/ a je transplantován na potřebné místo.Tento blok sroste se základní kostní a po asi 3-4 měsících hojení je do takto rekonstruované oblasti možná implantace.

Chirurgie měkkých tkání

Pro zajištění dlouhodobé životnosti implantátů je často nutné optimalizovat sliznici v jejich okolí.V těchto případech odebíráme tak zvaný slizniční nebo pojivový transplantát / /většinou z patra/, který je transplantován na potřebné místo. Tyto zákroky se provádějí mini-invazívně mikro-chirugickou technikou.

Ordinační hodiny chirurgie

PO - ČT 7:00 – 15:30 hod.
7:00 – 14:00 hod.

Ordinační hodiny stomatologie

PO - ČT    8:00 – 16:00 hod.
   8:00 – 14:00 hod.

Kontaktujte nás

Přijímáme nové pacienty pouze na dentální hygienu a implantologické ošetření
tel.: +420 777 002 015
tel.: +420 733 153 946
e-mail: recepce@medifis.cz

www.medifis.cz | Copyright © 2012 Medifis, s.r.o. eDesign - tvorba www stránek