Česky English Deutsch Pусский

PRGF bio technologie

Co je PRGF?
Je to - plazma z vlastní krve, obohacená vlastními růstovými hormony. Stomatologie je součásti medicíny, která zažívá enormní pokrok. Tyto nové vědecké a medicínské znalosti umožňují lékařům nabídnout více terapeutických možností než kdykoliv předtím. Chceme Vám nabídnout nejnovější postupy v kostní a tkáňové regeneraci.


Patří k nim:
Plazma bohatá na růstové faktory - označovaná jako PRGF

Co obsahuje PRGF technika?
Pokud utrpíme nějaké poranění, uvolňuje lidský organismus proteiny (buněčné signály), aby se vyvolal proces hojení. Technika PRGF izoluje proteiny z krevní plazmy, které odpovídají za hojení a tkáňovou regeneraci. Pokud se přidá dávka této směsi proteinů do oblasti rány, urychlí se tím proces hojení. Aby mohlo být toto ošetření provedeno, je nutné pacientovi odebrat menší množství krve.

Po zpracování v centrifuze se může obohacená plazma na růstové hormony – proteiny - oddělit z vlastní plazmy. Tato se dále použije tam, kde si přejeme hojení nebo regeneraci měkkých tkání nebo kosti. Tato unikátní technika, získává všechno potřebné z „lékarny vlastního těla“. Její účinnost byla prokázána na 10 000cích pacientech z různých oblastí medicíny.

PRGF
Tento proces se může nazvat také jako použití vlastního transplantátu (autogenního štěpu), jenž se získá k terapii z vlastních - pacientových proteinů (terapie vlastními hormony). Tyto hormony jsou zodpovědné za provedení a urychlení léčebného procesu.


Jsou nějaké kontraindikace?
Technologie PRGF může být použita u většiny pacientů. Zvlášť vhodná je pro pacienty s poruchou hojení nebo tam, kde je žádoucí stimulace hojení kosti, jako například u diabetiků a kuřáků. Pomocí plasmy obohacené o růstové hormony je odpovídajícím způsobem navozena regenerace tkání a současně je dosaženo rychlejšího vyhojení.

Tento postup umožňuje:


Jak může prospět PRGF Vašemu ošetření?
Vývoj a hojivé procesy se urychlují, čímž se snižuje riziko infekce rány nebo jiných pooperačních komplikací. Použití PRGF zaručuje podstatné zlepšení operačního zákroku, zmírnění bolesti a rychlejší hojení. Z celkového pohledu představuje PRGF lepší obnovení / uzdravení pacienta. V současné době se tato technika používá v různých oborech medicíny.Ukazuje zřetelné úspěchy v oblasti orální chirurgie, čelistní a obličejové chirurgie, traumatologie, při popáleninách, v dermatologii, v očním lékařství a v plastické a obecné chirugii.

Ordinační hodiny chirurgie

PO - ČT 7:00 – 15:00 hod.
7:00 – 14:00 hod.

Ordinační hodiny stomatologie

PO - ČT    7:00 – 15:00 hod.
   7:00 – 14:00 hod.

Kontaktujte nás

tel.: +420 777 002 015
tel.: +420 733 153 946
e-mail: recepce@medifis.cz

www.medifis.cz | Copyright © 2012 Medifis, s.r.o. eDesign - tvorba www stránek