Česky English Deutsch Pусский

O nás

 

Klinika Medifis nabízí široké spektrum služeb v oblastech čelistní a obličejové chirurgie, implantologie a stomatologie. Svým pacientům poskytujeme komplexní péči od dentální hygieny, léčby zubního kazu a parodontózy až po celkové rekonstrukce čelistí pomocí dentálních implantátů. To vše prostřednictvím špičkových technologií
a kvalitních materiálů v rukou stále se vzdělávajících odborníků.

Pracoviště je akreditováno pro postgraduální výuku v oboru stomatochirurgie.

 


Pracoviště je vedeno odborníkem s atestací v oboru maxilofaciální chirurgie s více něž 25-ti letou praxí. Jsme v úzkém spojení se špičkovými technologiemi z oblastí implantologie, orální chirurgie i protetiky. Komunikujeme s renomovanými pracovišti a vývojovými centry ze sfér maxilofaciální chirurgie po celém světě a tím udržujeme kvalitu svých služeb na nejvyšší možné úrovni. Ve spolupráci s Univerzitou Tomáše Bati se dlouhodobě zabýváme vědeckou činností. Mezi její úspěchy patří např. vyvinutí kolagenní membrány, která je dnes samozřejmou součástí augmentačních zákroků (doplňujících kostní tkáň).


Využíváme nejmodernější technologie, jakými jsou v dnešních dnech navigovaná chirurgie (Nobel guide) s předpovídatelností estetického výsledku a minimální operační zátěží, řízená tkáňová a kostní regenerace nebo aplikace růstových faktorů – PRGF.

V kritických oblastech také piezochirurgickou preparaci, která nepoškozuje cévní a nervové struktury a optimalizuje procesy hojení a biointegraci. Kvalitní instrumentarium, procházející pravidelnou kontrolou a obměnou je potom přirozenou nezbytností pro dosažení nejlepších výsledků.

Aktuality

Přijímáme pacienty
na dentální hygienu
Ordinační hodiny chirurgie

PO - ČT 7:00 – 15:30 hod.
7:00 – 14:00 hod.

Ordinační hodiny stomatologie

PO - ČT    8:00 – 16:00 hod.
   8:00 – 14:00 hod.

Kontaktujte nás

Přijímáme nové pacienty pouze na dentální hygienu a implantologické ošetření
tel.: +420 777 002 015
tel.: +420 733 153 946
e-mail: recepce@medifis.cz

www.medifis.cz | Copyright © 2012 Medifis, s.r.o. eDesign - tvorba www stránek