Česky English Deutsch Pусский

Technologie

INTRAORÁLNÍ SKENER 3SHAPE TRIOS 5

Nejpokročilejší skener na trhu 5.generace, který umožňuje skenovat vysoce kvalitní otisky v reálných barvách.
OPERAČNÍ MIKROSKOP

Přináší maximální přesnost diagnostiky a ošetření. Pro představu, při ošetření kořenových kanálků ("trhání nervu, čištění kanálků"), musíme rozlišovat struktury v řádu mikrometrů (od 0,1 mm do 0,5 mm), tedy menší než je šířka lidského vlasu. Pokud nejsou tyto rozměry respektovány a je pracováno „na slepo“, úspěšnost ošetření je velmi malá (50-60%). Obdobně zhotovení výplní (plomb), vyžaduje přesnou úpravu okrajů, velikost bakterií schopných se v takové spáře usadit a způsobit druhotný kaz je v rozmezí 2-5 mikrometrů. Operační mikroskop nám často umožňuje zachránit i zuby, které by jinak musely být vytrženy. Výsledkem je minimální zatížení pacienta a záruka dlouhodobé životnosti a prognózy ošetřených zubů.

Výhody práce s operačním mikroskopem:

 

CT VYŠETŘENÍ (CBVT)

Přináší do světa zobrazovacích metod čelistního a obličejového skeletu nebývalé možnosti. Umožňuje třírozměrn (3D) zobrazení požadovaných struktur s jejich následnou počítačovou analýzou a tím dokonalé naplánování ošetření. Navigovaná chirurgie představuje vrchol současných operačních možností. Tento postup maximálně předchází možným komplikacím (poranění cév a nervů).

 

PRGF

Biotechnologie plazmy bohaté na růstové faktory – jedná se o unikátní, revoluční techniku regenerace kosti a měkkých tkání. Před zákrokem je pacientovi odebráno malé množství krve, ze které se po zpracování izolují růstové faktory. Ty po aplikaci přímo do rány urychlují procesy hojení, snižují bolestivost a zvyšují regenerační potenciál tkání.

 


OPERAČNÍ LASER

Kombinuje minimální invazivnost, šetrnost a maximální přesnost zákroku. Snižuje pooperační bolestivost a umožňuje rychlejší hojení rány.

 


PIEZOCHIRURGICKÁ PREPARACE

Je novou dimenzí v bezbolestné kostní chirurgii. Vyznačuje se následujícími výhodami:

Výsledkem je rychlejší hojení s výrazně nižší pooperační bolestivostí.

 

TERAPIE OZONEM (OZONOVÝ GENERÁTOR)

Jedná se o bezdotykový, bezbolestný a velmi šetrný způsob zneškodnění patogenních mikroorganizmů ( během 20 vteřin likviduje 99,9% bakterií, což je efekt 5000x účinnější než u běžně aplikovaných dezinfekčních přípravků ) s absencí jakýchkoliv vedlejších účinků ve velmi krátkém čase. Kromě dezinfekčního působení také urychluje procesy hojení a staví krvácení, čímž snižuje pozákrokovou bolestivost a riziko komplikací.

Využití ozonové terapie:

 
 


VYSOKOFREKVENČNÍ KAUTER

Nahrazuje skalpel při chirurgických zákrocích na měkkých tkáních. Efektivně staví krvácení a urychluje procesy hojení.

 

DIGITÁLNÍ PANORAMATICKÝ RENTGEN - OPG

Rentgenový přístroj poskytující počítačově zpracovaný přehledný (2D) obraz o stavu zubů, kostí, čelistních dutin a čelistního kloubu. S následou PC úpravou slouží k plánování stomatologického ošetření a archivaci snímku pro pozdější kontrolu vývoje stavu chrupu a ostatních tkání.

DIGITÁLNÍ INTRAORÁLNÍ RENTGEN

Umožnuje okamžité zobrazení detailního snímku zubu nebo skupiny zubů na monitoru s minimální dávkou záření. Splňuje nejvyšší nároky na přesnost.

INTRAORÁLNÍ KAMERY

Jsou samozřejmou součástí moderního stomatologického pracoviště. Umožňují ošetřujícímu lékaři detailní pohled i do hůře přehledných oblastí. Pacientům potom možnost sledování vlastního zákroku s následnou archivací snímků pro dokonalý přehled o stavu a vývoji chrupu i okolních tkání v čase.

RECIPROC

Speciálně vyvinutý systém pro ošetření kořenových kanálků. Ošetření s menším počtem pracovních kroků je efektivní i pro silně zakřivené a úzke kanálky. Nástroje jsou vyrobené z "M-Wire Nikl-Titanu".

 BEEFILL 2in1

Přístroj na plnění kořenových kanálků. Perfektní plnění kořenových kanálků trojdimenzní technikou s integrovaným testerem citlivosti pulpy.

 

APEXLOKÁTOR

Přístroj nepostradatelný pří ošetření kořenových kanalků. S velkou přesností meří jejich délku a umožňuje tak jejich dokonalé pročištění a zaplnění v celé jejich délce.

PENTAMIX

Automatický míchací přístroj otiskovacích hmot. Pouhým stiskem tlačítka dodá zcela homogenní směs pro dokonale přesné otisky a perfektně zhotovené práce.

OSSTELL ISQ

Přístroj měřící stabilitu implantátu. Poskytuje informace o stavu hojení implantátu a možnostech jeho zatížení.

 

 

 

Aktuality

Přijímáme pacienty
na dentální hygienu
Ordinační hodiny chirurgie

PO - ČT 7:00 – 15:00 hod.
7:00 – 14:00 hod.

Ordinační hodiny stomatologie

PO - ČT    7:00 – 15:00 hod.
   7:00 – 14:00 hod.

Kontaktujte nás

tel.: +420 777 002 015
tel.: +420 733 153 946
e-mail: recepce@medifis.cz

www.medifis.cz | Copyright © 2012 Medifis, s.r.o. eDesign - tvorba www stránek