Implantáty

Představuje v indikovaných případech nejnáročnější, ale také nejšetrnější ověřený terapeutický postup pro náhradu ztracených zubů. Může v mnoha případech nahradit tradiční přístupy ošetření, které bývají spojeny s trvalými následky na vlastních zubech.

Nabízíme více osvědčených implantologických systémů, abychom mohli dle indikací a finančních možností uspokojit každého pacienta. Námi používané implantologické systémy umožňují okamžité zatížení implantátů zubní náhradou a výrazným způsobem tak přispívají ke zkrácení léčebného postupu. Ve spojení s naší více jak 20-ti letou praxí v zavádění implantátů dosahujeme vynikajících výsledků, kdy procento trvalého přijetí implantátu organismem je srovnatelné s výsledky předních světových pracovišť.

Námi používaný implantační systém obchází i konvenční používání skalpelu metodou flapless (bez řezu). Umožňuje rovněž použití navigované chirurgie, řízené tkáňové regenerace a mikroinvazivních metod (laserová, ultrazvuková preparace) s minimálním zatížením pacienta a maximalní přesností. Splňuje nejpřísnější požadavky na kvalitu a v dnešní době představuje vrchol v oblasti světové implantologie.

Běžný plán se skládá:

Konzultace, vyšetření situace v dutině ústní
Augmentace / zavedení implantátu
Protetická fáze

Seznam výkonů

Čelistní a obličejová chirurgie

Stomatologie

Rehabilitace

Aktuality

Přijímáme pacienty
na dentální hygienu
Ordinační hodiny chirurgie

PO - ČT 7:00 – 15:00 hod.
7:00 – 14:00 hod.

Ordinační hodiny stomatologie

PO - ČT    7:00 – 15:00 hod.
   7:00 – 14:00 hod.

Kontaktujte nás

tel.: +420 777 002 015
tel.: +420 733 153 946
e-mail: recepce@medifis.cz

www.medifis.cz | Copyright © 2012 Medifis, s.r.o. eDesign - tvorba www stránek